Vaše hodnocení přidáváme z emailu, ze sociálních sítí a partnerských webů. Děkujeme za vaše reference!

12/2015 – Bert

  • Super leuk huisje midden in rustige centrum. Dicht bij skiliften en klein supermarktje in de buurt. Erg prettig verblijf. Houtkachel was, zeker voor de kids, erg leuk en gezellig. Zeer vriendelijke eigenaren.

11/2015 – Michaela

  • Skvela lokalita. Chata byla nadherne zrenovovana, cista a kuchyn vybavena pro vareni. Komunikace s majiteli skvela, urcite bychom jenom doporucili a treba se i radi vratili pokud nam cas dovoli.

08/2015 – Lenka

  • Chalupa Mlynářka je velice pěkná, útulně zařízená s perfektně vybavenou
    kuchyní. Všude bylo čisto. Mile nás překvapily hračky pro děti:) V blízkosti je malá hospůdka s obchodem, kde dobře vaří. Krásné místo vhodné pro rodinu s dětmi. Pan Jiří byl milý a ochotný hostitel.

07/2015 – Věra

  • Ubytování je skvělé mile mě překvapilo vybavení kuchyně,hlavně jsme ocenili, že chalupa je oplocená takže nám děti nemohli utéci měli jsme sebou 4 děti od 4 do 8 let a malého psa Yorkšíra

06/2015 – Tomasz

  • Great and recommendable place. Nice atmosphere. The perfect place for a family.

04/2015 – Jarka

  • Včera jsme se z Mlynářky vrátili a přivezli si úžasné zážitky. Milí a pohostinní ubytovatelé, pohodlně vybavený, útulný apartmán, nádherný starožitný nábytek, původní dřevěná podlaha, postele s voňavými peřinami, pro romantiky jsou zde kamna na dřevo, lenoši si zatopí přímotopem :-), v kuchyni veškeré možné náčiní na vaření i pečení, kdo ale zrovna nechce vařit může si jídlo už uvařené donést z cca 20m vzdálené hospody, kde také točí místní pivka vskutku za lidovku. V hospodě je i malý obchod se základními potravinami. My jsme ovšem děti posílali hlavně pro to pivo 🙂 a možná ještě pro nějakou tu limču nebo čokodálu (slovy našeho dvouleťáka). Děti si užily i zahradu, v době našeho pobytu o Velikonocích pokrytou cca 25cm sněhu, co může být lepšího?! Skvěle se zde schovávaly Velikonoční vajíčka :-). Lyžovat se dá v Černém Dole nebo v Janských Lázních, kde je i parádní sáňkařská dráha. Kousek je to na Sněžku, což je nezapomenutelný zážitek i při 20m viditelnosti :-). Celkově velmi příjemné. My se určitě vrátíme a pobyt v Mlynářce můžeme jen vřele doporučit!

03/2015 – Anonym

  • S ubytováním v Mlynářce jsme byli více než spokojeni. Chata je téměř u sjezdovky, dobře dostupná tedy i malým dětem, které byli s námi. Stejně mile nás překvapila i kuchyň vybavená na jedničku. Za nás tedy mohu jen doporučit!

01/2015 – Joseph

  • Great place for family’s. Humble and warm home